MEE

Meist

Tooteesitlused ja müügiedendus

Pakume tooteesitluse ja müügiedenduse teenust kaubanduskeskustes üle Eesti: Rimi, Selver, Maxima, Prisma, Kaupmees & Ko, Stockmann, Solaris, Delice, Tallinna Kaubamaja, Tartu Kaubamaja jpt. Meie klientideks on Fazer Eesti AS, Gourmet Club, Bestwine OÜ, Amps OÜ, Riia Piimatööstus, Kikas Kaubandus OÜ jpt.

 

Kui soovite meie teenuste kohta lisainfot või hinnapakkumist, siis võtke meiega julgesti ühendust ja vastame teile esimesel võimalusel.

Sortiment

Sortimendi tutvustamine kauplustele. Sortimendi järelvalve (kontrollime, kas sortimendis olev kaup on müügil). Kampaaniamaterjalide väljapanek ja tutvustamine.

Müügijärelvalve

Sortimendi olemasolu kontroll (kontrollime, kas kaup on tellitud) ning paiknemine riiulis (kas igal tootel on oma koht).

Hinnavaatlus

Iganädalane hinnavaatlus: Rimi, Selver, Maxima, Prisma, Kaupmees & Ko, Stockmann, Solaris, Delice, Tallinna Kaubamaja, Tartu Kaubamaja jpt.

Reklamatsioonid

Korraldame Teie reklamatsiooni lahendamise. Läheme kauplusesse kohale, fikseerime faktid (tootefotod, probleem, BB kuupäev). Edastame info kliendile.

Esitlused ja maitsmised

Toodete esitlused, degusteerimised, maitsmised.

Tööpiirkonnad

Tallinn, Tartu, Elva, Otepää, Võru, Valga, Põlva, Pärnu, Haapsalu, Kuressaare